درباره فروشگاه کالای خواب سید خندان
فروشگاه اینترنتی کالای خواب (سید خندان) ، انتخاب و خرید آنلاین

فروشگاه کالای خواب قدیمی‌ترین فروشگاه کالای خواب تهران است که تاکنون در فروش سرویس لحاف و روتختی ، سرویس ملحفه ، انواع تشک طبی ، انواع بالش طبی و انواع حوله ، با پایبندی به اصول کلیدی زیر :

  1. تضمین اصالت و کیفیت کالا
  2. مشتری مداری و تامین خواسته های مشتریان
  3. قیمت پائین در کنار کیفیت بالای محصولات

به معتبر ترین فروشگاه محصولات خواب تبدیل شده است. این فروشگاه علاوه بر فروش اینترنتی ، دارای واحد فروش حضوری نیز می باشد. به محض ورود به فروشگاه فراوانی و تنوع کالا ، کاملا مشهود است. هر آنچه جهت یک خواب خوب و آرام نیاز داشته باشید در اینجا پیدا خواهید کرد. فروشگاه کالای خواب مثل ویترین بزرگی است از انواع و اقسام برندهای ایرانی و خارجی که بسیاری از نیازهای روزمره شخصی شما را مطمئناً تامین خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی کالای خواب سید خندان ، انواع سرویس های لحاف و روتختی ، سرویس های ملحفه و کاور لحاف ، انواع تشک طبی فنری ، انواع بالش طبی ، الیاف و پر و همچنین انواع حوله اعم از حوله های دستی ، استخری ، حمامی و تن پوش را جهت فروش ارائه می نماید.

این کالا ها دارای تنوعی از رنگ و طرح و برند های ایرانی و خارجی می باشد. همچنین سرویس های حوله تن پوش و لحاف و روتختی و ملحفه مخصوص کودکان نیز به مشتریان محترم عرضه می شود.

شنبه تا پنجشنبه ، از طریق ایمیل و شماره تلفن های درج شده در انتهای صفحه ، از ساعت 9 تا 9 پاسخگوی شما هستیم.