اطلاعات ارسال کالا

کلیه سفارشات شهرستان از طریق پست تیپاکس و سفارشات صرفاً شهر تهران از طریق پیک و تمامی سفارشات بصورت روزانه ارسال می گردد.

هزینه ارسال به شهرستان به صورت پس کرایه پستی و توسط مشتری و در زمان تحویل کالا به ایشان می بایست پرداخت شود. همچنین هزینه های ارسال از طریق پیک در تهران ، برای خرید های بالای یک میلیون تومان رایگان بوده و برای سفارشات کمتر از این مبلغ ، در زمان تحویل کالا به مامور پیک و توسط مشتری می بایست پرداخت شود.

تحویل سفارشات در شهر تهران بصورت روزانه انجام می شود. و تحویل سفارشات شهرستان بسته به شرکت پستی و روند اجرایی آن اداره صورت می پذیرد. (که در حالت عادی بین 2 تا 4 روز کاری است)

فروشگاه کالای خواب بصورت مستمر از ساعت 9 صبح الی 21 دایر بوده و آماده پاسخگویی حضوری و تلفنی به مشتریان محترم در خصوص سوالات مختلف اعم از راهنمایی خرید ، کیفیت و کمیت اجناس ، شرایط پرداخت و ارسال ، شرایط عودت و مرجوعی و غیره می باشد.

اطلاعات پرداخت

در صورتی که پرداخت وجه بصورت آنلاین انجام شود. و تا قبل از ارسال کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود ، پس از بررسی اسناد و تراکنش های مالی و کد رهگیری خرید ، مبلغ در همان روز به حساب و یا به شماره کارت مشتری عودت داده خواهد شود.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود بروی سایت برای تمامی سفارشات ، و از طریق دستگاه پوز سیار برای سفارشات صرفاً شهر تهران و بصورت پرداخت در محل صورت می پذیرد.

کلیه اجناس فروشگاه کالای خواب قبل از ارسال کالا از لحاظ کیفیت و سلامت دوخت و پارچه بررسی شده و ارسال می شود. و در صورتی که به اذعان مشتری کالای دارای نقص باشد ، آن کالا می بایست توسط مشتری به فروشگاه عودت داده شده و پس از بررسی کارشناسان مربوطه ، و در صورتی که مشخص شود محصول ارسالی دارای نقص می باشد کالای جایگزین برای مشتری ارسال و یا در صورت انصراف مشتری ، مبلغ به ایشان عودت داده خواهد شد.